ظرفشویی 14 نفره ال جی DFB325HD

ال جی با جای دادن فناوری TrueSteam در مدل ظرفشویی DFB325HD مشکل وجود باکتریها را در ظروف شما حل کرده است. این تکنولوژی با عملکرد مناسبش در هنگام شستشو تا ۹۹٫۹ درصد قادر به حذف و از بین بردن باکتری‌ها، اضافه‌های مواد شوینده و حساسیت‌ها خواهد شد. در آخر نیز همراه با این فناوری این ماشین ظرفشویی ال جی طراوت و تازگی به ظروف می‌بخشد. در نهایت می‌توان نتیجه گرفت که تکنولوژی TrueSteam به حفظ یک محیط سالم و بدون آلرژی کمک زیادی می‌کند.

تماس بگیرید

60 روز ضمانت تعویض کالا

ویژگی های محصول

برند

ال جی

کشور

سازنده کره جنوبی

برچسب مصرف انرژی

+++A

گنجایش و ابعاد

وزن 52 کیلوگرم
ارتفاع 845 میلیمتر
عرض 598 میلیمتر
عمق 600 میلیمتر

60 روز

لسذسللسقد
سدسقلدسقلدسلق
سقدلسقلدسلقسقل

10 سال گارانتی

لثذشثذسقدلددل
سلدسقلدسلدسلد
قلدسقلدسلقدی

توضیحات

ماشین ظرفشویی کره DFB325HD ال جی مشکی مات  14 نفره

ماشین ظرفشویی ال جی مدل  DFB325HD هوشمند و در گنجایش 14 نفره در کشور کره ساخت شده است .دارای بخار 14 میباشد که لباس را از هر لکه ای تمیز و مبرا میسازد . با موتور اینورتر هوشمند و بدون وابستگی عمل راه اندازی را انجام میدهد و هوشمند کنترل ظرفشویی را در اختیار دارد . با هر بار بارگیری بخار مستقیم TRUE STEAM و بخار درست و هوشمند  به ظروف میرسد و ظروف را از هر چربی و کثیفی تمیز میکند . با هر طرف که ظروف بارگیری میشود عمش شستن انجام میگیرد و تمیز میکند . برای این میتوانید ظرفشویی ال جی 14 نفره را بخرید که ظروف بزرگ مثل قابلمه و بشقاب بلند میتوانید بارگیری کنید و بسیار تمیز گردد بدون اینکه شما ظروف را با دست بشورید . خیلی راحت میتوانید بشقاب بزرگ و قاشق و چنگال و لیوانها داخل ظرف شویی قرار بدید و اسان کاری در تمیزی ظروف را به شما میدهد . با بخار ترو استیم میتوانید از صرفه جویی اب بهره ببرید و بهینه سازی در مصرف اب قرار بدهید . 

ماشین ظرفشویی هوشمند 14 نفره ال جی 325

مصرف کم اب

ظرف شویی ال جی 14 نفره 325 با انتشار بخار مستقیم ظروف شما را براق  و تمیز تحویل شما میدهد . بخار اب TrueSteam by که توسط گرم شدن تولید میشود اسپری میشود و به تمام نقاط داخلی ماشین ظرف شویی نفوذ میکند و تمام بار داخلی را تمیز و براق میکند و همچنین باعث میشود لکه اب بر روی ظروف به مقدار قابل توجهی کاهش یابد و براق و درخشان ظروف را از ظرف شویی ال جی خود بیرون بیاورید . بخار اب بهینه سازی مصرف را انجام میدهد و لکه اب را کاهش میدهد . بخار حاصل از دمای بالا از ذرات ریز تشکیل میشود که لکه ها را از ظروف جدا میکند و باعث بیش از 30 درصد کاهش لک اب بر روی ظروف میشود .

مصرف کم اب ظرفشویی الجی 14 نفره 325

اسپری از هر زاویه ای 

اسپری اب 4 بازویی ظرفشویی الجی 325

بارگیری اسان 

ماشین ظرف شویی ال جی 14 نفره 325 بسیار اسان در اختیار شما قرار دارد که میتوانید بارگیری کنید . گذاشتن هر ظرف در هر قفسه با داشتن دندانه های انعطاف پذیری بارگیری میشود و با داشتن فاصله مهندسی شده در ظروف عمل شستن را در کمترین صدا انجام میدهد . سیستم دندانه دار قفسه ها هر ظرفی را نگه میدارد و همچنین با تغییر ارتفاع ظروف بارگیری میشود و اماده شستن میگردد . به هر برنامه ای که شما ظروف را بگذارید اعمال میشود و روش خود را در بارگیری میتوانید اجرا کنید . ظرف بزرگ در بالا و قاشق در پایین و یا بالعکس میتوانید به دلخواه بارگیری کنید به لطف انعطاف پذیری بالای قفسه ها . ارتفاع قفسه بالا را در 3 سطح مختلف میتوانید تنظیم کنید .ظرف با هر سایز میتوانید بارگیری کنید . 

بارگیری اسان ماشین ظرفشویی هوشمند الجی 14 نفره 325

موتور اینورتر 

ماشین ظرف شویی الجی 14 نفره 325 میتواند به ارامی و سطح لرزش پایین عمل شستن را انجام دهد . موتور اینورتر ال جی بدون وابستگی اضافی ساخت شده است که میزان کارکرد را به اینورتر خطی میرساند و مستقیم کل ماشین ظرف شویی را راه اندازی میکند . بدون وابستگی قطعات یعنی کاهش لرزش و کاهش صدا و همچنین کاهش مصرف انرژی منجر میشود . نتیجه اینکه بدون صدا و لرزش کار میکند .موتور اینورتر ال جی 14 نفره 325 نقره ای موتوری ابتکاری و هوشمند که مصرف کم و بازدهی بیشتری دارد و کمپانی ال جی به مدت 10 سال گارانتی میکند .

موتور اینورتر ظرفشویی ال جی 14 نفره 325

استفاده راحت 

ماشین ظرف شویی ال جی 14 نفره 325 عمل شستن را هوشمند انجام میدهد و بعد از شستن درب به صورت خودکار و اتومات به اندازه 10 سانتیمتر باز میشود . ویژگی های بیشتری در شستن تعبیه شده است که تمیزی بیشتری به خانه های شما میاورد و همچنین با داشتن ظرف شویی شیک در اشپزخانه اتان میتواند دکوراسیونی اراسته داشته باشید . در اتمام شستن ظرف شویی درب به صورت خودکار باز میشود و هوای تازه با باز شدن درب جایگزین بخار گرم میگردد و ظروف به ارامی خشک میشود . با انتخاب چرخه شستن توربو کثیف ترین ظروف در بدترین حالت را میتوانید تمیز کنید . دمای داخل وان ظرف شویی به 80 درجه ساتیگراد میرسد و بهداشتی ترین ظروف را تحویل شما میدهد .

استفاده راحت ظرف شویی ال جی 14 نفره 325

اتصال ظرف شویی ال جی 

ماشین ظرفشویی ال جی 325 میتواند به موبایل هوشمند شما اتصال برقرار کند فقط با داشتن یک خط اتصال اینترنت به لباسشویی یا wifi  که اتصال را همراه میسازد . ماشین ظرفشویی هوشمند ال جی thinq a  به راحتی میتواند اتصالات شما را انجام دهد و برنامه ریزی شده در خدمت شما قرار بگیرد .شما میتوانید در هنگام شب بارگیری کنید و عمل شستن را در زمان دیگیری تنظیم کنید و استارت بزنید و یا اینکه زمان دیگری توسط گوشی هوشمند خود عمل شسوشو را انجام دهید .برنامه هایی تعبیه شده است که به شما یاداوری میکند ماشین ظرف شویی خود را تمیز کنید و از ایجاد رسوبات جلوگیری کنید . هر تنظیمی را که بخواهید در تلفن همراه خود خواهید داشت و طبق ارزوی خود میتوانید ظروف خود را در ظرف شوییتان بشورید .

اتصال موبایل به ظرفشویی ال جی 14 نفره 325

طراحی  ظرفشویی 325

ماشین ظرف شویی ال جی 14 نفره 325 بسیار شیک طراحی شده است که ساخت مستقیم کشور خود کره جنوبی میباشد . با گذاشتن ماشین ظرفشویی ال جی 325 اخرین مدل کره ای اشپزخانه خود را اراسته میکنید و نمایی زیبا را به اشپزخانه شما میدهد . با داشتن نمایشگر LED  میتوانید واضح و با کیفیت مراحل شستن خود را پیگیری کنید و ببینید . صفحه نمایش LED  زیبایی بی نظیر در طرح ظرف شویی ایجاد کرده است که اسان در خدمت شما قرار دارد .دارای نمای داخلی جنس استیل براق میباشد که در هر بار دیدن نمای داخلی شیک بودن و مدرن بودن ظرفشویی را به رخ میکشد . دارای طراحی بیرونی مینیمالیستی و در عین حال 14 نفره هر زیبایی که انتظار داشته باشید را به همرا خود دارد . دارای پهنای 60 سانتیمتر 2 میلیمتر کمتر و عمق 60 سانتیمتر میباشد . ارتفاع ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره 325 به میزان 84.5 سانتیمتر می باشد .

 

 

***مشاهده محصول در سایت کشور سازنده***

توضیحات تکمیلی

برند

ال جی

کشور

سازنده کره جنوبی

برچسب مصرف انرژی

+++A

گنجایش و ابعاد

وزن 52 کیلوگرم
ارتفاع 845 میلیمتر
عرض 598 میلیمتر
عمق 600 میلیمتر

60 روز ضمانت تعویض کالا 10 سال گارانتی موتور تمامی محصولاتی که در سایت راستیکالا مشاهده میکنید دارای 60 روز ضمانت بازگشت کالا می باشند. شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه اشکال میتوانید نسبت به تعویض یا عودت کالا اقدام نمایید. محصول قبلی در حضور مشتری با محصول نو تعویض خواهد شد. همچنین تمامی محصولات دارای گارانتی و سرویس و خدمات میباشند. کارت گارانتی داخل جعبه تمامی محصولات وجود دارد که تاریخ شروع آن از زمان راه اندازی خواهد بود. مدت زمان گارانتی هر یک از محصولات در صفحه محصول درج شده و قابل مشاهده است. راستیکالا در طور این سال‌ها تلاش کرده تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهد و با گسترش فعالیت خود توانسته تمامی استان‌های کشور را تحت پوشش خدمات خود در آورد. هم اکنون راستیکالا در تمامی استان‌های کشور بصورت مستقیم خدمات خود را عرضه و پشتیبان لوازم شما می باشد. مشتریان گرامی میتوانند بعد از اتمام زمان گارانتی نیز نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.
تشخیص اصالت کالا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ظرفشویی 14 نفره ال جی DFB325HD”

محصولات پیشنهادی