یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 25 فوت مدل GCJ-267PHL

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی  مدل GCJ-267PHL یکی از بهترین های ال جی می باشد. این یخچال فریزر با طراحی مدرن ساید بای ساید در اختیار کاربران قرار گرفته است. در یخچال فریزر ال جی GCJ-267PHL از ویژگی درب تو درب یا Door In Door بهره گرفته شده است. نوع موتور آن اینورتر دار خطی می باشد که مصرف انرژی را به صورت ملاحظه ای در این یخچال فریزر کاهش داده است. ظرفیت یخچال فریزر ال جی GCJ-267PHL برابر با 601 لیتر است که این میزیان بین یخچال و فریزر تقسیم شده است. بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز و بر روی درب یخچال از بار استفاده شده که بار با یک شاسی کوچک در زیر درب باز می شود. دستگیره های درب مخفی می باشند و جذابیت فوق العاده ای را دارند از طرفی نسبت به انواعی دیگر راحت تر باز می شوند. 

۷۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مشاوره فنی رایگان

ویژگی های محصول

سازنده

ال جی

نوع یخچال

ساید بای ساید

مدل یخچال

GCJ-267PHL

ظرفیت

601 لیتر

رنگ یخچال

نقره ای

طراحی

Door in Door

قابلیت بدون برفک

دارد

نوع موتور

کمپرسور اینورتر خطی

توضیحات

انواعی از طراحی ساید بای ساید وجود دارد. در یخچال فریزر ال جی J267 از طراحی ساید بای ساید با 2 درب استفاده شده است. فرزیر در سمت چپ و یخچال در سمت راست قرار گرفته است. بر روی درب یخچال از بار و بر روی درب فریزر از ابریز و یخساز بهره گرفته شده است. مخزن یخساز و یا آبریز قابل جدا شدن می باشد. این یخچال فریزر علاوه بر ظرفیت بالا از طبقه ها و کشو های زیادی برخوردار است که می توان بسته به دلخواه انتخاب های بیشتری را در چیدن مواد غذایی داشت. در آن از کشوی میوه و سبزی استفاده شده است . برای بطری ها یک طبقه ویژه در نظر گرفته شده است که در آن بطری ها به صورت افقی در آن قرار می گیرند. دستگیره های درب مخفی و اسان باز شو می باشند. این یخچال فریزر دارای رنگ نقره است که به راحتی با هر دکوراسیونی سازگاری خواهد داشت و موجب زیباتر شدن فضا می شود. 

طراحی ساید بای ساید درب تو درب در یخچال فریزر ال جی gcj-267phl

کارایی و عملکرد در یخچال فریزر ال جی GCJ-267PHL

کارایی اغلب به موتور و نوع طراحی وابسته است. موتور در این یخچال فریزر اینورتر خطی می باشد و در ان مصرف انرژی و صدا بسیار کم می باشد. از طرفی در این یخچال فریزر  موتور عملکردی خطی دارد و از گاز آرگون R600a برای سرد کردن هوای داخل یخچال استفاده می کند. در عملکرد خطی موتور خاموش نمی شود ، بلکه تنها دور آن کاهش می یابد و زمانی که لازم باشد دوباره دور می گیرد تا میزان دما را بیشتر کاهش دهد. با این عملکرد یعنی خطی کار کردن موتور میزان مصرف انرژی کاهش می یابد و همچنین دوام و طول عمر موتور بالا می رود. سیستم سرمایش در این یخچال فریزر جریان هوای چند منظوره یا Muli Air Flow می باشد که میزان رنج دمایی پیوسته ای را ایجاد می کند. در نتیجه مواد غذایی همیشه یک دما را تجربه می کنند و دوام بیشتری را خواهند داشت.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

توضیحات تکمیلی

سازنده

ال جی

نوع یخچال

ساید بای ساید

مدل یخچال

GCJ-267PHL

ظرفیت

601 لیتر

رنگ یخچال

نقره ای

طراحی

Door in Door

قابلیت بدون برفک

دارد

نوع موتور

کمپرسور اینورتر خطی

خدمات راستی کالا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی 25 فوت مدل GCJ-267PHL”

محصولات پیشنهادی