ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS45DI10Q

ماشین ظرفشویی 12 نفره بوش مدل SMS45DI10Q دارای 2 طبقه می باشد . این ماشین ظرفشویی دارای رنگ نقره ای است و جذابیت و زیبایی ویژه به محیط مورد استفاده می بخشد. بوش در ماشین ظرفشویی 12 نفره SMS45DI10Q از قابلیت های فراوانی استفاده کرده است ک به آنها می پردازیم. در این ماشین ظرفشویی موتور اکوسایلنس به کار رفته است که کم صدا و کم مصرف می باشد. رده انرژی مصرفی با این ماشین ظرفشویی برابر با +A  و میزان صدای آن 46 دسیبل می باشد. در آن از 5 برنامه و 4 آپشن استفاده شده است. اپشن ها در ان به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار گیرند و به عبارتی گزینه هایی کمکی هستند. بوش  در ماشین ظرفشویی 12 نفره SMS45DI10Q از ویژگی Aqua Stop و Glass Protection استفاده کرده است که در نهایت شستشوی ایده آل و ایمنی را فراهم کرده است.

۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان

1 عدد در انبار (می توان پیش خرید کرد)

مشاوره فنی رایگان

ویژگی های محصول

مصرف انرژی

+A

رنگ

استیل

نوع صفحه کلید

دکمه ای

تعداد سبد

2 عدد + سبد قاشق و چنگال

قفل کودک

دارد

توضیحات

میزان مصرف برای هر وسیله ای مخصوصا ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباسشویی مهم می باشد. بوش در این ماشین ظرفشویی از موتور اکوسایلنس استفاده کرده است که در ان رده انرژی +A می باشد میزان صدا  هم برابر با 46 دسیبل می باشد. ماشین ظرفشویی بوش SMS45DI10Q جدا از مصرف انرژی کم، میزان مصرف اب کمی را دارد. در این ماشین ظرفشویی در هر سیکل شستشو 9.5 لیتر اب مصرف می شود. این میزان از مصرف اب بسیار ایده آل است و می تواند در زمانی که فشار آب هم کم می باشد از آن استفاده کرد و ظرف ها را با آن شست.

طبقه و سبد در ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره SMS45DI10Q

در ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره SMS45DI10Q از 2 طبقه استفاده شده است که این طبقه ها انعطاف پذیر بوده و می توان آنها را در راستای عمودی تنظیم کرد و یا ارتفاع آن ها را تغییر داد تا هخر ظرف با هر اندازه ای را بتوان در ماشین ظرفشویی قرار داد.  در طبقه اول معمولا ظروف بزرگ  یا بسیار کثیف قرار داده می شود. در طبقه دوم ظروف شیشه ای را می توان قرار داد یا حداقل ظروفی که به نسبت اندازه کوچکتری را دارند را در این طبقه قرار داد. اما برای کارد و چنگال از یک سبد استفاده می شود که خود سبد را در طبقه پایینی قرار می دهند. می توان در سبد کارد و چنگال و ظروف ریز را مطابق دستور العمل ها چینش کرد.

محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS45DI10Q

ظروف شیشه اب به نسبت انواعی از ظروف دیگر به مراقبت بیشتری نیاز دارند. اولا به گرما حساس بوده و ثانیا اب و میزان سختی هم بر روی آنها اثر منفی باقی می گذارد. هر چه میزان املاح موجود در اب بیشتر باشد در زمان خشک شدن، لکه های سفید رنگ بیشتری بر روی ظروف شیه ای ایجاد می شود که بعضا پاک کردن این لکه ها دشوار خواهد بود. لکه های ایجاد شده رسوبات کلسیومی و منزیمی موجود در اب است. در ماشین ظرفشویی 12 نفره بوش میزان سختی اب اندازه گیری شده و متناسب با آن میزان از سختی اب ظرف ها شسته می شوند. 

شستشوی نیم بار Half Load در ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS45DI10Q

یکی از ویژگی هایی که برای کاربران بسیار اهمیت دارد، شستشوی روزانه ظرف ها است. ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS45DI10Q قابلیت شستشوی ظرف ها را به صورت نیم بار دارد، یعنی در ان می توان ظرف های کمی را در ماشین ظرفشویی قرار داد تا به صورتی ایده ال شسته شوند. در شستشوی نیم بار میزان مصرف اب و انرژی کمتر از آن چیزی است که به صورت اسمی برای ماشین ظرفشویی تعیین شده است. کاربر می تواند در هر زنانی ظرف ها حتی 3 تیکه از ظروف را  به صورت اتوماتیک مورد شستشو قرار دهد.

 

***مشاهده محصول در سایت کشور سازنده***

توضیحات تکمیلی

مصرف انرژی

+A

رنگ

استیل

نوع صفحه کلید

دکمه ای

تعداد سبد

2 عدد + سبد قاشق و چنگال

قفل کودک

دارد

خدمات راستی کالا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماشین ظرفشویی بوش 12 نفره مدل SMS45DI10Q”

محصولات پیشنهادی