تکنولوژی

نسخه موبایل Apex Legends هم ساخته می‌شود

نسخه موبایل Apex Legends

نسخه موبایل Apex Legends _ الکترونیک آرتز امروز صبح آمار و ارقام تجاری سه ماهه‌ی گذشته‌ی سال مالی خود را منتشر کرد و به سهام‌داران خود، اطلاعاتی از آینده و برنامه‌های شرکت ارایه داد.

همانطور که انتظار داشتیم، بازی Apex Legends موفقیت بزرگی را کسب کرده و طبق گفته‌ی الکترونیک آرتز، سریع‌ترین رشد را بین تمام بازی‌ها و مجموعه‌های این شرکت داشته است.

در پی این موفقیت، الکترونیک آرتز برنامه‌های بزرگی برای Apex Legends دارد که یکی از آن‌ها، عرضه‌ی نسخه‌ی موبایل بازی است.

رقبای اصلی Apex Legends بازی‌های Fortnite و PUBG هستند.

بازی‌هایی که هر دو روی پلتفرم‌های موبایل هم عرضه شده‌اند.

البته هر کدام روش متفاوتی برای ورود به پلتفرم موبایل داشته‌اند.

فورت‌نایت روی موبایل، دقیقا همان بازی کامپیوتر و کنسول است و حتی بازی‌کننده‌های موبایل می‌توانند با پلتفرم‌های دیگر هم بازی کنند.

بازی Apex Legends

 

مشخصا نمی‌دانیم که الکترونیک آرتز چه برنامه‌ای برای عرضه‌ی Apex Legends روی موبایل دارد.

اینکه آیا می‌خواهند تلاش کنند و نسخه‌ی اصلی بازی را روی موبایل اجرا راه بیاندازند، یا اینکه کاملا نسخه‌ای جداگانه را برای موبایل در نظر بگیرند و بیشتر به دنبال استفاده از برند Apex Legend و بزرگتر کردن آن باشند.

در کنار ساخت نسخه‌ی موبایل Apex Legends، الکترونیک آرتز هم‌چنین گفت که به زودی این بازی را در بازار چین هم عرضه خواهند کرد.

منبع: The Verge

این مقاله به روز رسانی شد!

 

نسخه موبایل Apex Legends منتشر شد!

ایپکس لجندز موبایل یکی از مورد انتظارترین بازی های موبایلی منتشر شده در سال 2022 است.

که بالاخره بعد از ماه ها انتظار، در May سال 2022 به صورت رسمی توسط کمپانی سرشناس Electronic Arts یا EA برای دستگاه های موبایلی از جمله موبایل ها و تبلت های اندرویدی به انتشار رسید.

این بازی که ابتدا در سال 2019 برای کنسول های نسل هشتمی و PC منتشر شده بود.

مهم ترین عنوان شرکت بازی سازی EA برای رقابت با بازی های محبوبی مثل PUBG و Call of Duty Mobile در سبک بتل رویال (Battle Royale) عرضه شده است.

شرکت EA برای توسعه نسخه موبایلی این بازی بیشتر از دو سال زمان صرف کرد و بالاخره شاهد منتشر شدن آن به صورت کامل و نهایی هستیم.

تا الان تجربه بازی کردن با Apex Legends، رو داشتید؟

نظر خودتونو برامون بنویسید.

راستی کالا در همه زمینه ها درخدمت شماست.

با راستی کالا همراه شو!

با ما تماس بگیرید.

09125613243

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید