تکنولوژی

رسيدن به بهترين نتیجه با برنامه ریزی برایان تریسی!

رسيدن به بهترين نتيجه در كمترين زمان ممكن با برنامه ریزی

برنامه ریزی برایان تریسی _ رسیدن به بهترين نتيجه در كمترين زمان ممكن اصلا غیر ممکن نیست.

تعطیلات عید نوروز، سفرها، دید و بازدیدها و استراحت طولانی مدت، فرصت مناسبی بود تا به ذهنمان استراحت بدهیم و خستگی سال گذشته را به در کنیم. با شروع اولین روزهای کاری در سال جدید بهتر است برای داشتن یک سال پر از موفقیت، برنامه ریزی اصولی و جدی داشته باشیم، به آن پایبند باشیم و آن را با دقت انجام دهیم تا به اهدفمان در سال جدید دست پیدا کنید.

قدرت برنامه ریزی برایان تریسی

«برایان تریسی» در کتاب قدرت برنامه‌ریزی نشان می‌دهد که چطور به موفقیت و کامیابی برسیم. تریسی می گوید: «زندگی یک سفر است و در این سفر باید افکار مثبت داشته و دقیقا بدانید کجا می‌روید. به اهداف و برنامه‌های دقیقی نیاز دارید تا از جایگاه کنونی‌تان به آینده مطلوب بروید».

اصول جهانی و حقایقی همیشگی وجود دارد که بارها و بارها افراد موفق آنها را آموخته و بکار گرفته‌اند. تریسی در دوازده فصل این کتاب به بررسی آن‌ها می‌پردازد:

  1. دقیقا مشخص کنید که هستید و چه می‌خواهید.
  2. یک هدف و مقصد واضح و قابل اندازه گیری برگزیده و بر آن تمرکز نمایید.
  3. برنامه‌های مفصلی تهیه کنید که موفقیتتان را تضمین نماید.
  4. اعتماد به نفس خدشه ناپذیری را در خود ایجاد کنید.
  5. دقیقا کارهایی را که برای رسیدن به هدف باید انجام شود، توضیح دهید.
  6. در مسیر درست حرکت کنید، در برابر شکست‌ها و موانع مقاومت کنید تا به مقصد برسید.

اصل درس برنامه ریزی

«برایان تریسی» با استفاده از یک اصل از هیچ به این‌جا رسیده است. این اصول را به تعداد زیادی در کشورهای مختلف آموخته است. افرادی که از فرمولهای این کتاب استفاده می‌کنند تغییرات سریع و پایداری را در زندگی خود ایجاد می‌نمایند.

او با استفاده از استعاره پرواز و یک سفر هوایی به شما کمک می‌کند دستاوردها، خوشبختی و موفقیت خود را برنامه ریزی کنید.

برایان تریسی به شما نشان می‌دهد که موفقیت و شادی به صورت اتفاقی در زندگی به دست نمی‌آیند بلکه حاصل برنامه‌ریزی و قانون ثابت علت و معلول هستند. این قانون می‌گوید که هر معلولی علتی دارد و برعکس و این به معنای آن است که اگر کارهای به خصوصی را انجام دهید، نتایج خاصی هم خواهید گرفت.

موفقیت یک اتفاق نیست. بدیهی است اگر کارهایی که افراد موفق دیگر انجام داده‌اند را انجام ندهید، هیچ‌چیز نمی‌تواند به شما کمک کند، موفقیت یک اتفاق نیست، موفقیت در اثر خوش‌شانسی به دست نمی‌آید؛ بلکه حاصل برنامه‌ریزی و در حقیقت تابع قانون علت و معلول است.

خبر خوب این است که موفقیت ربطی به شانس و نیروهای مرموز ندارد. اگر دم هواپیما خوب کار کند، سریعتر حرکت می‌کند، ممکن است بادهای مخالف موجب تاخیر شوند، اما خلبان با مهارت خود براساس قوانین فیزیکی به مقصد می‌رسد. موفقیت نیز مانند پرواز است. اگر یاد بگیرید چطور از قوانین و اصول موجود در این کتاب استفاده کنید، پتانسیل خود را به کار انداخته و می‌توانید به هدف برسید.

با راستی کالا هر چی رو که بخوای داری! هرچی رو هم نداری سفارش بده.

راستی کالا همراه همیشگی شما❤️

با ما تماس بگیرید.

09125613243

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید